امروز : یکشنبه   30. شهریور 1399   2. صفر 1442   20. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4565  تاریخ انتشار:دوشنبه, 23 فروردین 1395 ساعت 02:41 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
10پیشنهاد نماینده مردم دشتستان در تصویب لایحه بودجه سال 95 +فایل صوتی

نماینده مردم دشتستان در اولین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 95 بیش از 10 پیشنهاد خود در خصوص توجه به اقتصاد مقاومتی و صندوق توسعه ملی و عدم همخوانی بودجه و هزینه ها و افزایش وابستگی به نفت و دیگر موارد در بودجه را مطرح نمود.

*برای دریافت فایل صوتی با حجم 1151 کیلوبایت اینجا کلیک کنید. *

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، سیدمهدی موسوی نژاد در نشست علنی اولین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 95 روز یکشنبه 22 فروردین ماه مجلس شورای اسلامی سخنان خود را همچون گذشته با قسمتی از وصیت نامه یکی دیگر از شهدای دشتستان بنام علیمراد حاجیان از روستای عیسوند شهرستان دشتستان آغاز کرد.

وصیت این شهید بزرگوار این بود:« بسم الله الرحمن الرحیم صحبتی با مسئولینی که هنوز توفیق این را پیدا نکرده اند که خود را با انقلاب و مردم تطبیق دهند دارم که بدانید خداوند ناظر بر اعمال شماست از خدا بترسید که جلوی خشم خدا را نمیتوانید بگیرید.»

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از معاونت محترم رییس جمهور ، سازمان برنامه بودجه و کمیسیون تلفیق برای تدوین لایحه بودجه اظهارداشت: محور بودجه با توجه به شعار رهبر معظم انقلاب که سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است تدوین شود.

محور بودجه سال 95 مبتنی بر اقتصاد مقاومتی باشد

وی افزود:قطعا یکی از مولفه های مهم عملیاتی نمودن فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بودجه سال 95 توجه به شعار سال است که باید مبتنی بر آن باشد.

بیگانه بودن دولت با صندوق توسعه ملی نشان از عدم رویکرد دولت به اقتصاد مقاومتی است

عضو کمیسیون انرژی مجلس یکی از مولفه و مبانی مهم در اقتصاد مقاومتی را صندوق توسعه ملی عنوان کرد و گفت: چرا دولت اصرار بر کاهش سم توسعه ملی دارد این کار دولت با صندوق توسعه ملی عدم روبکر به اقتصاد مقاومتی است.

وی تاکیدکرد: یکی از بازوهای اقتصاد مقاومتی ، اقتصاد داخلی و رونق بخش خصوصی ،صندوق توسعه ملی است که باید در بودجه توجه جدی به آن شود.

تقویت صندوق توسعه ملی باعث ایجاد رقابت بین بنگاه ها و کارخانجات میشود

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد درادامه بیان داشت: امروزه اگر کارخانجات و بنگاه ها با مشکلات زیادی روبرو هستند بدلیل عدم توجه به صندوق توسعه ملی و کارکرد آن است.

وی تصریح کرد: تقویت صندوق توسعه ملی باعث ایجاد رقابت بین بنگاه ها و کارخانجات شده که نتیجه آن تقویت رونق تولید است.

عدم همخوانی درآمدها و هزینه ها در بودجه سال 95

نماینده مردم دشتستان با بیان اینکه دربودجه سال 95 درآمدها وهزینه ها با هم همخوانی ندارند ابرازداشت:وقتی هرینه ای در بودجه تعریف میشود باید یکسری منابعی برای تحقق آن وجود داشته باشد تا مثل سال گذشته شاهد مشکلاتی نباشیم.

وی گفت: در سال گذشته برداشت های7/4 میلیارددلار، 7/1 میلیارددلار ، 2/1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی بودیم که باعث ایجاد تورم در کشور شد.

موسوی نژاد در ادمه اذعان داشت: واقعی بستن بودجه یعنی اینکه درامدها را حقیقی ببندیم و منطبق بر این درآمدها هزینه را تعریف کنیم نه اینکه هرینه ها واقعی باشد ولی درآمدها کاذب باشد که با محقق نشدن ان بسراغ صندوق برویم.

http://uupload.ir/files/3prf_13950122144618536_photol.jpg

افزایش وابستگی به نفت در بودجه سال 95 خلاف اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی اظهارداشت: طبق برنامه پنجم توسعه وابستگی به نفت باید روند کاهشی داشته باشد که در بودجه سال 95 این موضوع افزایش پیدا کرد.

وی تاکیدکرد: در سال قبل یک میلیون وچهارصد بشکه فروش داشتیم که فقط 25 درصد بودجه را اختصاص داده بودیم ولی علااوه بر تامین نشدن این مقدار در سال جدید آنرا بیشتر از سال قبل افزایش داده ایم.

تزریق نقدینگی به صنایع باعث رونق تولید و راهکاری برای وصول مالیات است

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد عدم وصول مالیات را یکی از عوامل وابستگی به نفت عنوان کرد و گفت: درسال گذشته فقط 50 درصد مالیاتها تحقق پیدا کرد که باعث شد بسراع نفت برویم و این موضوع باعث رکود اقتصادی میشود.

وی بیان داشت: دولت باید نقدینگی را به صنایع تزریق کند تا مشکلات صنایع از جمله ورشکستگی انها برطرف شود و با سرپا نگهداشتن صنایع بتواند مالیاتها را وصول کند.

عدم تامین نقدینگی برای صنایع در بودجه سال 95

نماینده مردم دشتستان در ادامه یکی دیگر از مشکلات صنایع را عدم تامین نقدینگی در صنایع عنوان کردکه متاسفانه در بودجه سال 95 این موضوع وجود ندارد.

بحث تعریف الگوی مصرف سوخت بهتر از افزایش 5 درصد قیمت آن است

نماینده مردم دشتستان با اعلام مخالفت از افزایش 5% قیمت سوخت گفت: باید برای مصرفی که الان اتفاق می افتد الگویی تعریف کرد که مازاد بر این مصرف را طبق یک الگوی مشخص بعنوان عوارض آلایندگی و عوارض دیگر اخذ کرد.

وی تاکیدکرد:با انجام اینکار هم به نفع محرومین و مستضعفین خواهد بود و هم یکی از منابع درآمدی بودجه را تامین کرده ایم.

واقعی نبودن منابع درآمدی دربحث دفاعی در بودجه سال 95

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دربحث دفاعی در بودجه هیچ اتفاق نیفتاده است ابرازداشت: اینکه گفته میشود 5هزار میلیارد تومان منابع درآمدی دربحث دفاعی دیده شوده است باید واقعی باشد.

اعتبار ویژه ای برای ساخت سکونتگاه های محرومین و مستضعفین در بودجه سال 95 دیده شود

نماینده مردم دشتستان بضرورت تخصیص اعتباری ویژه در بودجه برای ساخت سکونتگاه برای محرومین و مستضعفین اشاره کرد و گفت: در سالهای قبل منازل و سکونتگاه هایی برای محرومین قول ساخت آن داده شد که دولت خودش اقساط آنرا پرداخت کند.

وی عنوان کرد: متاسفانه دولت این اقساط را پرداخت نمیکند که باعث مشکلات فراوانی برای این قشر شده است.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد درپایان خاطر نشان کرد: دولت حتما در بودجه سال 95 اعتبار ویژه ای برای ساخت سکونتگاه های محرومین و مستضعین درنظر بگیرد.

*برای دریافت فایل صوتی با حجم 1151 کیلوبایت اینجا کلیک کنید. *

/

 

یادداشت 

ک.آریاپور
یکشنبه, 12 اردیبهشت 1395
0 پاسخ
کاش دیگر نمایندگان نیز همانند جنابعالی بدینسان دلسوزانه میاندشیدند متاسفانه مسائلی همچون سیاسی کاری باندبازی جناح بندی و ... توسعه کشور را تحت الشعاع قرارداده
 

نظرات بینندگان