امروز : یکشنبه   30. شهریور 1399   2. صفر 1442   20. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4525  تاریخ انتشار:جمعه, 18 دی 1394 ساعت 13:26 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
دیدار عمومی با مردم شهر آبپخش + گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با مردم شهر آبپخش دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد پنج شنبه شب در مسجد امیرالمومنین (ع) شهر آبپخش با مردم این شهر دیدار و گفت و گو کرد.

نماینده مردم دشتستان ضمن عرض خرسندی ازحضور درجمع مردم خوب و باصفای شهر آبپخش اظهارداشت: باتوجه به مشکلات و محرومیتها اولویت حضور من در بین مردم در روستاها بوده است وبیشترین وقت خود را برای شنیدن و حل کردن مشکلات مردم گذاشته ام.

وی با اشاره به اینکه در بحث نخیلات اقدامات خوبی انجام شده است افزود: با وجودی که شهرستان دشتستان قطب کشاورزی استان است ولی در کمیسیون کشاورزی عضو نشدم چون این کمیسیون فقط مربوط به وزارت جهاد کشاورزی بود ولی در کمیسیون انرژی عضو شدم به این دلیل که دو وزارتخانه نیرو و نفت مربوط به این کمیسیون هستند و مشکل آب نخیلات مربوط به وزارت نیرو بود که از این طریق پیگیری کردیم.

وی گفت: با ارائه طرحی در مجلس ماموریت و بازاریابی محصولات کشاورزی را از وزارت صنعت و معدن گرفتیم و به وزارت جهاد کشاورزی دادیم که برای تنظیم بازار و خرید وفروش محصولات مشکلات کشاورزان کمتر شود.

موسوی نژاد عمده ترین مشکلات کشاورزان دشتستان را تامین آب و فروش محصولات عنوان کرد و بیان داشت: سد دالکی را در موقعیکه دولت اجازه اجرای پروژه جدید در کشور را به دلیل کمبود اعتبار نمیداد عملیاتی کردیم تا مشکل کمبود آب کشاورزان با تکمیل این سد برطرف شود.

وی فروش خرما را از دیگر مشکلات نخلداران عنوان کرد و بیان داشت: برای حل این مشکل سه راه بازاریابی ، ایجاد صنعت فرآوری خرما و خرید تضمینی خرما بود.

http://8pic.ir/images/q1btt0ru6drx047ycrs1.jpg

وی با بیان اینکه راه حل بازاریابی مشکلی را حل نمیکرد و راه حل اساسی نبود تصریح کرد: دومین راه ایجاد صنعت فرآوری خرما بود که با توجه به اینکه خوراک این صنعت خرما بود و به نفع کشاورزان بود سومین صنعت آن بعد از تبریز وشیراز را در دشتستان احداث کردیم.

وی اذعان داشت: درسال 92 خرمای کشاورزان روی دستشان ماند و با تذکربه وزیر و برگزاری جلسات فراوان دولت خرماها را خریداری کرد ولی اینکار موقت بود و باید کار اساسی انجام میشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس کار اساسی انجام شده درفروش خرمای نخلداران را تضمینی شدن خرید خرما عنوان کرد وابرازداشت: برای اینکار با تلاش فراوان فراکسیون خرما را تشکیل دادیم که 6 استان عضو آن هستند و مسئولیت این فراکسیون برعهده خودم میباشد.

وی تاکیدکرد: از ظرفیت این کمیسیون برای تضمینی شدن خرید خرما استفاده کردیم که بصورت قانونی در مجلس تصویب شد.

رئیس فراکسیون نخل و خرمای مجلس شورای اسلامی درمورد موارد قانون خرید تضمینی خرما گفت: با پیگیری و  جلسات فراوان نرخ پایه قیمت خرید تضمینی خرما را 1200 تومان تعیین کردیم ولی تا زمانیکه خرمای کشاورزان با قیمت خوبی بفروش میرسد نرخ قیمت تضمینی خرما در همان سال که طبق تورم تعیین میگردد اعلام نخواهد شد و موقعیکه قیمت فروش خرما به زیر این قیمت رسید دولت شروع به خرید خرما خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در این قانون آمده است که اگر دولت خرما را کمتر از قیمت اعلام شده بفروش رساند نباید از کشاورز هزینه ای بگیرد و اگر بیشتر از قیمت تضمینی اعلام شده فروخت باید ما به تفاوت آنرا به کشاورز بپردازد.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشوردرمورد پرداخت خسارت طوفان گفت: تا سه سال قبل اعتبارات مدیریت بحران در وزارت کشور بود واستانهایی که نمایندگان بیشتری داشتند با رایزنی از این پول برای رفع مشکلات منطقه خود استفاده میکردند.

وی افزود: اما بعد از آن این اعتبار را در مدیریت راهبردی رییس جمهور گذاشتند و در هر استانی که حادثه ای پیش میآید موارد را بعد از فرمانداری شهرستان در استانداری جمع آوری میکنند ودر مدیریت بحران کشور تایید میشود تا به معاونت راهبردی رییس جمهور برسد.

وی تاکیدکرد: پیگیری موارد خسارت طوفان شهرستان را انجام داده ام و هم اکنون تاییدیه آنرا از مدیریت بحران کشور گرفته ام و به معاون رییس جمهور داده ام که بقیه آن بعهده دولت است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در مورد احداث پتروشیمی بیان داشت: با وجودیکه مجوزات ، لایسنس ، دانش فنی ، خوراک مورد نیاز و سرمایه گذارپتروشیمی با تولید گلایکول آماده بود ولی بدلیل مشکلاتی که داشت این نوع پتروشیمی احداث نشد و تصمیم گرفته شد پتروشیمی با تولیدات پلی استال احداث شود.

وی اذعان داشت: این نوع پتروشیمی برای تامین خوراک آن مشکلی نبود و درجلسه ای با وزیر متعهد به اجرای آن شدند.

وی گفت: درجلسه ای با حضور وزیر ،استاندار ،سرمایه گذار ومسئولین پتروشیمی کشور مقرر شد که وزیر سریعا نسبت به اخذ مجوزات پتروشیمی پلی استال اقدام کند و استاندار هم درآن جلسه متعهد شد که بلافاصله بعد از اخذ مجوزات طی دوهفته زمین را در اختیار وزارت نفت قرار دهد ولی هنوز این موضوع انجام نشده است.

موسوی نژاد ابرازداشت: در تعیین زمین برای پتروشیمی باید پارامترهای زیست محیطی را رعایت شود واینکارتحت نظر کارشناسان محیط زیست تعیین میگردد.

وی تصریح کرد: با وجودی که این نوع پتروشیمی آلایندگی ندارد و آب متعارف مصرف میکند ولی هنوز مکان آن تعیین نشده است.

وی گفت: بدلیل اینکه پتروشیمی پلی استال صنایع دیگری را درکنار خود احداث میکند زمین بیشتری را درنظر گرفته ایم که به طبع آن نقش بسیار موثری در اشتغال زایی خواهد داشت.

نماینده مردم دشتستان در خانه ملت درموردبیکاری واشتغال جوانان ابرازداشت: دولت اجازه استخدام ندارد و در مورد نیروی اشتغال در پارس جنوبی دو مشکل وجود دارد یکی نیروهایی که بدلیل اتمام پروژه های عسلویه بیکار میشوند و از طرفی دیگر نیروهای فارغ التحصیل هستند که مشکلات بیکاری را دو چندان کرده است.

وی تصریح کرد: اگر پتروشیمی در دشتستان احداث نشود دیگر صنعت اشتغال زایی در دشتستان ایجاد نمیشود چون زیرساخت اشتغال در دشتستان احداث پتروشیمی است.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور درمورد افزایش حاملهای انرژی گفت: زمانیکه مبلغ یارانه را حساب میکردند متناسب با حاملهای انرژی بود که متاسفانه با افزایش قیمت حاملهای انرژی مبلغ یارانه نقدی افزایش پیدا نکرد .

وی گفت: این مشکلات در برنامه پنجم توسعه وجود دارد که سعی خواهیم کرد دربرنامه ششم توسعه این مشکلات را برطرف کنیم.

وی بیان داشت: تعرفه برق در نواحی جنوبی کشور بصورت گرمسیری محاسبه میشود ولی نوع محاسه آن تغییر کرده است که ازاختیارات دستگاه اجرایی است.

عضو فراکسیون انرژی مجلس اظهارداشت: استیضاح آموزش و پرورش دوسال است که دنبال آن هستیم و مربوط به امروز و دیروز نیست.

نماینده مردم دشتستان در پایان خاطر نشان کرد تاکید کرد: موضوع استیضاح و تاخیران توسط هیئت رییسه مجلس همواره به تعویق می افتد که امیدواریم بزودی بحث استیضاح دوباره مطرح شود.

شایان ذکر اینکه در این مراسم آقای فریبرزی عضو شورای اسلامی شهرآبپخش نیز مشکلات و درخواستها را مطرح نمود.

« گزارش تصویری دیدار عمومی نماینده دشتستان با مردم شهر آبپخش »

http://8pic.ir/images/kz1ods0k2x8by3ysq4mr.jpg

http://8pic.ir/images/3xfu7s9ybn0ila6aiku9.jpg

http://8pic.ir/images/nojnlkoi5se9yd2eosru.jpg

http://8pic.ir/images/s59u348h6fh5ozano1dh.jpg

http://8pic.ir/images/0avdy7jh93bhruitznih.jpg

http://8pic.ir/images/7jfoil4pe2rfc7dippzw.jpg

http://8pic.ir/images/pvp03sl1zrerqbspckdt.jpg

http://8pic.ir/images/ary3e1c65ofsac0z3v0u.jpg

http://8pic.ir/images/411x2h69jk3rqansmt23.jpg

http://8pic.ir/images/7iciqk87dqqz9ezwl88s.jpg

http://8pic.ir/images/klvk2th2s3aa1nvtgwlh.jpg

http://8pic.ir/images/q1btt0ru6drx047ycrs1.jpg

http://8pic.ir/images/63fi60g2v6vr6980kiun.jpg

http://8pic.ir/images/9l3phekah0g53jq2smal.jpg

http://8pic.ir/images/39tqrmvaccrst38qqf9t.jpg

/

 

نظرات بینندگان