امروز : سه شنبه   01. مهر 1399   4. صفر 1442   22. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4451  تاریخ انتشار:جمعه, 13 آذر 1394 ساعت 03:54 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
واقعه عاشورا بزرگترین تراژدی بشریت است + تصاویر

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در انجمن شعر وادب شهرستان دشتستان اظهارداشت : حوادث و وقایع زیادی در طول تاریخ رخ داده که هیچکدام به اندازه عاشورا جامعه بشری را غمگین نکرد و واقعه عاشورا بزرگترین تراژدی بشریت است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد چهارشنبه شب درجمع انجمن شعر و ادب دشتستان با تسلیت اربعین حسینی، افزود:: یکی از عواملی که سبب ماندگاری واقعه عاشورا در تاریخ بشری شد، وجود واعظان و تلاش ایشان برای معرفی قیام حضرت سیدالشهداء (ع) بود.
وی اضافه کرد: حضرت زینب (س) اصلی ترین واعظ در واقعه عاشوراست و پس از آن رسالت ایشان، دست به دست به ما رسیده و باید در این راه کوشا باشیم.
موسوی نژاد ادامه داد: در جامعه اسلامی شعر و ادبیات، قدمتی طولانی دارد ولی پس از قیام عاشورا عده ای تلاش کردند که این چراغ را خاموش کنند تا مانع بیان حقایق این واقعه عظیم تاریخی شوند.
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از عوامل زنده نگه داشتن واقعه عاشورا در جامعه امروزی هستند و آنان با رشادت و از خود گذشتگی، صحنه هایی از قیام امام حسین (ع) و یارانشان در صحرای کربلا را به نمایش درآوردند.
وی گفت: هنر شعر و ادبیات از عوامل ماندگاری واقعه عظیم عاشوراست که در ادوار مختلف تاریخی این واقعه را برای جهانیان بازگو کرده است.

موسوی نژاد یادآور شد: در ادبیات جهانی اشعار و نوشته های زیادی در ارتباط با سرور و سالار شهیدان و یاران ایشان نوشته شده که سبب ایجاد شور و شعور حسینی در جامعه است.
وی افزود: نقش شعر و ادبیات در انتقال پیام ها و مفاهیم والای قیام عاشورا بی بدیل است و در عرصه های مختلف باید از ابزار شعر و ادب برای انتقال مفاهیم حقانی اسلام استفاده کنیم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ارتباط با نیازمندی های فرهنگی دشتستان در سال های اخیر پیگیری های زیادی انجام داده ایم که نتایج بسیار خوبی نیز به همراه داشته است.
موسوی نژاد بیان کرد: در مباحث فرهنگی با دو بخش اعتبارات جاری و تملک دارایی مواجه هستیم که از اعتبارات تملک دارایی فقط در حوزه توسعه زیرساخت های فرهنگی می توان استفاده کرد و در سه سال گذشته در این زمینه موفق بوده ایم.
وی اضافه کرد: در سال های گذشته مقرر شد پنج مجتمع فرهنگی در برازجان احداث شود که با وجود اختصاص اعتبار تنها دو مورد محقق شد.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات مجتمع های فرهنگی نبود نیروی کافی برای تصدی بخش های مختلف آنهاست که سبب شده فعالان فرهنگی نتوانند به نحو مطلوب از این فضاها استفاده کنند.
رئیس انجمن شعر و ادب دشتستان گفت: 200 شاعر در این انجمن فعالیت می کنند.
غلامرضا سلیمان زاده با بیان مشکلات انجمن شعر و ادب دشتستان افزود: در برگزاری شب شعر و مراسم فرهنگی با مشکلات اعتباری روبرو هستیم و امیدواریم با اهتمام مسئولان این مشکلات برطرف شود.
شهرستان دشتستان با مرکزیت شهر برازجان و 250 هزار نفر جمعیت در شرق بوشهر واقع است.

http://8pic.ir/images/v91ucx59izgetqux7ihj.jpg

/

 

نظرات بینندگان