امروز : دوشنبه   20. مرداد 1399   20. ذي‌الحجه 1441   10. آگوست 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4439  تاریخ انتشار:شنبه, 07 آذر 1394 ساعت 15:04 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
رفع مشکل اراضی منابع طبیعی در برنامه ششم توسعه + گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در بررسی مشکلات روستاهای بارگاهی و خیرآباد بخش مرکزی شهرستان دشتستان اظهارداشت: تلاش داریم در برنامه ششم توسعه ساز و کار و تغییراتی ایجاد کنیم تا مشکلات کشاورزان و عموم مردم با منابع طبیعی برطرف شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد قبل از ظهر جمعه در بررسی مشکلات روستاهای بارگاهی و خیرآباد اظهار داشت: تلاش و اهتمام دهیاران و شوراهای اسلامی از مسائل مهمی است که می‌تواند در روند توسعه مناطق روستایی اثرگذار باشد.

وی افزود: روستاهای ما با مشکلات زیادی مواجه هستند و اگر بخشی از مشکلات برطرف شود، به‌دلیل حجم بالای مشکلات و نیازهای روستا به چشم روستائیان نمی‌آید.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امرار معاش اهالی روستا از طریق کشاورزی انجام می‌شود، در ارتباط با مشکلات کشاورزان روستا در حوزه منابع طبیعی با مسئولان مربوطه رایزنی می‌کنیم.

موسوی‌نژاد بیان داشت: انتظار داریم مسئولان منابع طبیعی استان و شهرستان در رفع مشکلات کشاورزان همکاری خوبی داشته باشند و این قشر زحمتکش را مورد حمایت قرار دهند.

وی اضافه کرد: کشاورزی در زمین‌هایی که قبلا شخم شده‌اند و کشاورزی صورت گرفته، منعی ندارد و کشاورزان می‌توانند به فعالیت‌های خود ادامه دهند و از منابع طبیعی دشتستان می‌خواهیم در این زمینه سخت‌گیری نکنند.

لزوم اهتمام مسئولان به برخورد با سودجویان و زمین‌خواران

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور اذعان داشت: در بحث اراضی ملی و زمین‌هایی که در اختیار منابع طبیعی است، باید با افرادی که دنبال سودجویی هستند ،سخت‌گیری شود و انتظار می‌رود مسئولان به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: تلاش داریم در برنامه ششم توسعه ساز و کار و تغییراتی ایجاد شود که مشکلات منابع طبیعی برطرف شود و مشکلات کشاورزان و عموم مردم در این حوزه کاهش یابد.

وی در ارتباط با گازرسانی به روستای خیرآباد گفت: در این ارتباط با مدیر گاز شهرستان رایزنی داشته‌ایم و امیدواریم این مشکل با جدیت و پیگیری مسئولان برطرف شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: با توجه به اینکه اعتبار گازرسانی به روستاهای دشتستان تامین شده است، عملیات گازرسانی به روستای خیرآباد باید تا پایان سال جاری انجام شود.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: بر اساس آخرین سرشماری جمعیت روستای خیرآباد 420 نفر اعلام شده که این میزان پایین‌تر از نرم احداث زمین چمن در مناطق روستایی استان است.

عضو فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی بیان داشت: ان‌شاءالله در سال آتی با جدیتی که استاندار بوشهر طی دو سال گذشته در بحث توسعه فضای ورزشی در مناطق روستایی داشته است، در روستاهای زیر 500 نفر نیز شاهد احداث زمین چمن مصنوعی خواهیم بود.

افزایش اعتبارات دهیاری‌های دشتستان

موسوی‌نژاد به افزایش اعتبار دهیاری‌ها با اختصاص سهم ارزش افزوده اشاره کرد و عنوان کرد: با توجه به افزایش اعتبارات جاری دهیاری‌ها، دهیاران می‌توانند در زمینه رفع مشکلات و نیازهای مناطق روستایی بیشتر از گذشته ایفای نقش کنند.

معاون اداره منابع طبیعی دشتستان نیز در این نشست گفت: پلاک‌گذاری و ثبت اراضی کشاورزی از سال 1341 شروع شده و در بازه‌های زمانی مختلف در این زمینه اطلاع‌رسانی شده است.

محمد بحرینی اظهار داشت: اگر پرونده اراضی در کمیسیون ماده 59 باشد، مشکلی در زمینه ثبت اراضی وجود ندارد و اگر نرفته می‌توانند از طریق مراجع قضایی به رفع مشکل اقدام کنند.

معاون اداره ثبت اسناد و املاک دشتستان نیز در این نشست بیان داشت: اداره ثبت مرجع واگذاری اراضی نیست و ما با استعلام از منابع طبیعی نسبت به ثبت اراضی اقدام کنیم.

علی قاسمی عنوان کرد: اداره ثبت اسناد و املاک صرفا بر اساس نامه منابع طبیعی اراضی را به اشخاص واگذار می‌کند.

مهم‌ترین مشکلات روستاهای خیرآباد و بارگاهی

اهالی روستای بارگاهی در این نشست خواهان تعیین محدوده اراضی کشاورزی و رفع مشکلات روستا در حوزه منابع طبیعی شدند.

فعالیت سنگ‌شکن در بستر رودخانه روستا و مشکلاتی که برای کشاورزان و اهالی روستا به دنبال فعالیت سنگ‌شکن ایجاد شده از مشکلاتی است که اهالی روستای بارگاهی بر آن تاکید داشتند.

تجهیز مدرسه روستا و رفع نیازهای این مدرسه از خواسته‌های عمومی است که والدین روستای بارگاهی خواهان پیگیری نماینده در این خصوص شدند.

گازرسانی به روستای خیرآباد نیز مهم‌ترین مشکلی بود که اهالی روستای خیرآباد در دیدار با نماینده مردم دشتستان به آن تاکید داشتند و از نماینده خواستند برای انتقال این زیرساخت به روستا اقدام عاجل کند.

« بررسی مشکلات روستای بارگاهی »

http://8pic.ir/images/1xbo9cji5tyc14wh588r.jpg

http://8pic.ir/images/p9ziw9chcxpureridujb.jpg

http://8pic.ir/images/l26xzhkn0jpki7re18nc.jpg

http://8pic.ir/images/9ddtcyx62m1pepi70luh.jpg

http://8pic.ir/images/n8msaydi33uciddzurz1.jpg

http://8pic.ir/images/7y9zyhs0w0d96iq7mnt5.jpg

http://8pic.ir/images/kesqazsj9i0yl792k82p.jpg

http://8pic.ir/images/apiftt3fah83i8u6l3ss.jpg

« حضور در بین مردم روستای خیراباد بمنظور بررسی مشکلات روستا »

http://8pic.ir/images/kfqqytgtdfazricduzfa.jpg

http://8pic.ir/images/h0x1qd7ohq39ljshtov5.jpg

http://8pic.ir/images/n1ble4875awbtu0ndhyv.jpg

http://8pic.ir/images/w2s13hc3tm7e33cus7id.jpg

http://8pic.ir/images/tqkf4gtislu5vk786p7y.jpg

http://8pic.ir/images/v8rzf8qt0zt5tlfakhdy.jpg

http://8pic.ir/images/n7lh17cw8yps4uxgrd8h.jpg

/

 

نظرات بینندگان